Блиск-поліроль для листя Royal Mix призначений для покращення естетичного вигляду листя кімнатних рослин та квіткових композицій в букетах.
Надає листю сяючого природного блиску, утворюючи на поверхні паропроникну плівку, яка захищає його від в`янення у приміщеннях з низькою вологістю. Підвищує стійкість до проникнення хвороботворних мікроорганізмів та ураження комахами-шкідниками, зменшує відкладення пилу на поверхні листя.
Застосування блиск-поліролю для листя Royal Mix:
Склад:
Ізопропанол, полімерна композиція, вода.
Зберігання:
У щільно закритій упаковці, в місцях, недоступних для сторонніх осіб, дітей, при температурі, не нижче 0°С та не вище +30°С.
Захищати від вогню та джерел іскроутворення.
Пожежонебезпечно!
| Основні характеристики | ||
| За складом | Ізопропанол, полімерна композиція, вода | |
| Країна реєстрації бренду | Україна | |
| Артикул | polir-lust | |
| Доставка/Оплата | При замовлені до 150 грн оплата лише на карту! Відправка день-у-день при підтверджені та оплаті замовлення до 12:00. Перевіряйте відправлення на цілісність та наявність товару у відділені пошти. | |
