Ми працюємо! Приймання та відправка замовлень відбувається в будні дні з 9:00 до 14:00. Замовлення отримані після 14:00 будуть відправлені наступного дня. Надсилаємо замовлення Новою та Укр поштами. Форми розрахунку та сплати залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Скарифікація насіння

Скарифікація насіння

Скарифікація призвана прискорити проростання насіння. Процедура полягає в термообробці, хімічній або механічній обробці насінини з товстою та міцною оболонкою. Така маніпуляція сприяє вільному доступу води до зародка, що своєю чергою значно пришвидшує появу очікуваних сходів. 

Механічний спосіб може проводитися трьома методами — надпилюванням, розколом або надрізанням твердої оболонки. Дієвий ефект дає перетирання насіння з грубозернистим піском або дрібним гравієм. 

Вдаючись до термічної обробки, насіння заздалегідь піддають впливу низьких температур — приморожують. Після цього посівний матеріал обдають кропом, до появи тріщини на оболонці.

Хімічний вплив робить міцну оболонку більш м'якою. Для цього підготовлене насіння необхідно вимочити у соляній чи сірчаній кислоті, або у хлорній воді (додати 2-3 краплі соляної кислоти на одну склянку води) витримати продовж 10-12 годин.

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/udobreniya-dlya-cvetov/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]