0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Удобрення для кімнатних рослин

Удобрення для кімнатних рослин

Удобрення для кімнатних рослин

Підживлення являється вагомим фактором по догляду за кімнатними квітами. Рослини, які ростуть в горшках мають органічне середовище. З часом грунт виснажується, а квіти відчувають голодування. Тому для нормального росту рослин важливі основні макроелементи – азот, фосфор та калій., а також кальцій, магній та ряд мікроелементів. Вони позитивно впливають на ріст і розвиток рослин, підтримують їх здоров'я та пишне цвітіння. Першими ознаками голоду являється осипання зав'язі, квіти і бутони стають маленькі, а листя бліде.

Як удобрювати рослини

Для поповнення дефіциту поживних речовин, рослини, які ростуть у приміщеннях важливо періодично підгодовувати органічними і мінеральними добривами. Органічне добриво вносять в грунт, Його дія значно повільніша, але при цьому воно покращує структуру субстрату. Для цього активно використовують пташиний послід, біогумус. Також можливо використовувати готові рідкі добрива, які легко придбати в магазині. Даний вид добрив має в своєму складі гумінову кислоту та мікродобрива.

Кислота позитивним чином впливає на рослини:

  • підвищує стійкість рослини до різних хвороб та шкідників;
  • покращує процес утворення кореневої системи;
  • підвищує газообмін.

Органічне добриво рекомендується застосовувати лише в період активного росту, коли рослина максимально споживає поживні речовини. Як правило, цей період закінчується в середині літа. Слід обережно використовувати органічні добрива, приготовані власноруч, оскільки несвоєчасне та необережне використання може негативно вплинути на рослину – можливе грибкове зараження або опік кореня. Відмінно себе зарекомендували комплексні мінеральні добрива. В спеціалізованих магазинах їх асортимент широко представлений, тому кожен може підібрати необхідний комплекс.

Важливо знати, що удобрювати потрібно тільки здорові рослини і лише в період їх росту. Як правило, це з березня по вересень місяць. В зимовий період більшість рослин знаходяться в стані спокою, а тому удобрення не потребують. Хворі, ослаблені, молоді або щойно пересаджені квіти не підгодовують.

Частота удобрення рослин індивідуальна, все залежить від особливостей їх виду та сорту. Виключення становлять рослини у яких восени розпочинається активна фаза росту – це азалія, камелія, хризантема.

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/udobreniya-dlya-cvetov/




Рекомендовані товари