УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Декоративно листяні кімнатні рослини. Види та догляд за ними. 

Багато декоративно листяних рослин мають свій особливим характер, у багатьох він більш холодний, вони особливі в тому, що не схожі на інших рослин. Всі вони віддають перевагу залишитися в тіні. Багато хто з цих кімнатних рослин не любить сонячне проміння, тому вони змушені знаходитися в тіні. Адже їх головна перевага –  красиве листя, а квітів вони не мають, тому вони “декоративно – листяні”.

Цикл росту в тіні

Розташування їх в глибині кімнати та подалі від вікна, та це не завадить росту та розвитку, а навпаки. Горщики з рослинами можна спокійно розташовувати не на сонячній стороні вікна, така обстановка їм на користь.

 

Види листяних рослин:

Кімнатна Аспідістра

 

Ця рослина є із самих стійких кімнатних рослин. Не страшно її залишити без догляду декілька днів, тому що вона не боїться сухості та бруду, але боїться пряме сонячне проміння, яке може обпалити їй листя, таким чином слід горщик з аспідістрою тримати подалі від вікна. Стосовно пересадки, то потрібно її робити хоча б 1 раз в 5 років, якщо в цьому є необхідність.

 

Сансевієрія

 

У народі кажуть “тещин язик”, вона росте на світлі і в тіні, переносить протяги, рідкісні поливи, хоч інші рослини цього б не витримали, а стосовно пересадки цієї рослини, то це можливо робити рідко та все-одно вона залишається завжди “красивою”.

Сансевієрія не любить переливи води, занадто вологу. Стосовно догляду взимку, то її не потрібно занадто часто поливати.
 

Аглаонема

 

Рослина формою напівчагарника та родом вона із вічнозелених трав, а в інших країнах є повір’я, що є квіткою удачі.

Така рослина має дуже повільний цикл росту і потрібно її пересаджувати 1 раз в 3 роки.

Аглаонема любить підкормку, їй личить тепле та вологе повітря, тому слід часто робити обприскування. Для неї не є доречними протяги. Рослині буде личити низький горщик та бажано знаходитись подалі від проміння сонця.

Якщо рослина знаходиться в глибокій  тіні, то є ймовірність, що її листя втратить своє забарвлення і стане просто зеленим.

 

Аспленіум

 

Вона нагадує своєю формою листя папороті, тому що полюбляє тінь та вологе повітря, а листя досягають довжини до 60 см, саме по такій причині і відноситься до сімейства папоротевих. Аспленіум потребує регулярне обприскування. В кімнаті заборонено залишати рослину біля батареї (коли є опалення), тому що сухе та жарке повітря її погубить і вона загине.

Саме цікаве те, що рослина не любить коли торкаються до її молодого листя.

 

Гелксина

 

Вона має крихітні ніжні листочки, які ідеально підходять багатьом горщикам та гармонійно буде доповнювати інтер’єр в кімнаті.

Будьте обережні із її співмешканцями, якщо маленька рослина поруч, то вона його може задавити.

Також потребує постійний полив та обприскування. Розмноження дуже просте: потрібно лише від’єднати не велику грудку землі з кількома стебельками і прикопати в новому горщику.

 

Сциндапсус (потос)

 

Кімнатна рослина з гарним окрасом листя, яке має біле, або жовте забарвлення. Їй ідеально підходять різноманітні горщики, також і підвісний, а для того щоб її листя піднімалось вверх, то кінці стебел потрібно прищепити.

Сциндапсус боїться протягів, сухе повітря та сонце.
Філодендрон лазячий

 

Таку рослину називають “тропічною”, їй характерне дуже вологе повітря та розсіяне світло, а цикл росту в тіні. Вона є ліаною, тому що в горщик ще вставляється волохатий стовпчик, який підійде їй як опора (буде підніматись вверх) в стилі декору та індивідуально до її виду. Слід робити їй регулярне обприскування.

Цикл росту в півтіні, а розкіш для філодендрона – це не потрапляти на сонячне проміння.Драцена (облямована)

 

Догляд за нею простий, її потрібно хоч іноді обприскувати та сама вона не вибаглива. Візуально має схожість з пальмою, а вузьке листя має довжиною листя до 70см.

Найкраще рослина буде себе почувати в тіні, там де не велика кількість сонячного проміння.


Правильно підібраний грунт повинен бути подібний виду рослини.
Купити грунт для декоративно листяних рослин.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]