УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Готові ґрунтові суміші

Готові ґрунтові суміші

Ґрунтові суміші для рослин представлені у великому асортименті в різних садових центрах. Якщо уважно вивчити компоненти, то можна побачити, що переважна кількість ґрунтів мають у своєму складі торф. Такі суміші стали популярними завдяки невисокій ціні та доступності – є в продажі у всіх садових центрах. Окрім вартості, ґрунти, де є торф, відрізняються властивостями – кислотністю, оптимальним співвідношенням корисних елементів. В деяких випадках у складі є пісок (перліт).

Попри всі переваги суміші, вона має вагомий недолік – неможливість довгий час зберігати свої властивості. Вже за 3-5 місяців торф починає розкладатися, що призводить до погіршення аерації (насиченість киснем) та водопроникності. Грудочки та волокна добрива починають засихати, перетворюючись на пил. А сама суміш згодом стає схожою на грязь. Якщо своєчасно не замінити ґрунт, рослина починає гинути, бо коренева система не зможе отримувати достатню кількість корисних речовин.

Найкращий варіант використання суміші, де у складі є торф, це посадка рослин. Наприклад, хризантеми, глоксинії. Кожен рік ці рослини потребують повну зміну ґрунту. Ще один варіант – культивування як пролонгованість букетів на 1,5-2 місяці. Така технологія використовується для вирощування азалії, фікуса, драцени, каланхое та інших квітів. Також за допомогою торфу відбувається мульчування, його використовують як верхній шар, котрий змінюється два рази на рік.

Коли Ви купуєте рослину, варто дізнатися склад ґрунту. Якщо там є торф, слід замінити всю суміш або її частину на нову. Це допоможе квітам правильно рости та розвиватись протягом багатьох років.

Є рослини, котрим не бажана пересадка з оголенням кореневищ кожного року. Це пальми, кактуси. Для них слід використовувати суміші, які не містять торф.

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/grunty-i-substraty-dlya-rastenij/

 

 

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]