• Кошик порожній!

Грунти та субстрати для розсади

Виробник: Грунт Полтавщини
Код товару: rassada10
Грунт для розсади універсальний з Полтави є екологічно чистим продуктом. Завдяки універсальності гр..
Виробник: Грунт Полтавщини
Код товару: rassada20
Грунт для розсади універсальний з Полтави є екологічно чистим продуктом. Завдяки універсальності гр..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Грунти та субстрати для розсади

Вирощування розсади - справа копітка і дуже відповідальна. Від цього початкового етапу залежить подальший урожай на городі та краса квітника. Кожен городник, будь-який садівник, при посадці рослин із насіння або методом черенкування, мріє отримати здорові, міцні рослини.

Особливо важливо уникнути таких негативних факторів, як чорна ніжка і утворення гнилі коріння, які здатні занапастити більшу частину посадок ще на стадії розвитку паростків. Для цього достатньо купити ґрунт для розсади, спеціально підготовлений для пророщування та приживання квіткових, городніх культур.

Готовий ґрунт для розсади

Починаючи з лютого місяця, а іноді і з січня, настає підготовка до нового садово-городнього сезону. І, як правило, настає час вибору ґрунту для пророщування насіння овочевих, салатних, квіткових та інших культур. Деякі вдаються до використання землі з городу або клумби, що є не найкращим варіантом.

Ґрунт із вулиці вимагає дезінфекції, щоб виключити захворювання паростків. Залежно від характеристик ґрунту, потрібно внести відповідні поживні та розпушувальні добавки. І не завжди це дає очікуваний результат. Досвідчені городники вважають за краще купити землю - ґрунт для розсади, і ось чому. Готовий грунтозмішування:

  • пухка та сипуча;
  • має поживний склад;
  • має високі показники повітро- та вологопроникнення;
  • очищена від шкідників та насіння бур'янів;
  • пройшла дезінфекцію від збудників хвороб

Готовий ґрунт має збалансовану кислотність, ближче до нейтральної — рівень рН у межах 6,5-6,7, що є оптимальним для більшості рослин. Іноді розсадний ґрунт змішують із субстратом у вигляді піску, перліту, кокосового волокна, тирси та інших складів. У такому ґрунті розкриття насіння проходить безперешкодно, а паросток отримує комфортні умови для здорового зростання.

Товари для розсади онлайн

В інтернет-магазині «Elsa» запропонований великий вибір субстратів та ґрунту. Різний обсяг упаковок дає можливість придбати необхідну кількість в оптимальній фасовці. Також з каталогу можна замовити касети та горщики для розсади, добрива та торф'яні пігулки за конкурентоспроможною ціною.

На сайті грунт для розсади купити можна з доставкою по Україні, скориставшись послугою поштової служби на вибір — Нова Пошта, Укрпошта, Justin. У Києві покупку доставимо кур'єром за вказаною адресою, або заберіть її самовивозом з нашого магазину по вул. Бориспільська, 40