• Кошик порожній!

Доставка та оплата

Способи доставки

Доставка поШтой
За допомогою доставки Поштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. Ми співпрацюємо з операторами Нова Пошта, УкрПошта, Justin. Також розглянемо можливість доставки іншими операторами.
адресна доставка КУР’ЄРОМ 
Доставка Кур'єром здійснюється компанією Нова Пошта згідно з тарифами перевізника. Адресна доставка можлива в будь-який населений пункт, де є представництво Нової Пошти.
самовИвІз Із магазинУ
Самовивіз з нашого фірмового магазину за адресою:   Київ, ТЦ New Way, вулиця Архитектора Вербицького, 1, а також з магазину-складу: Київ, вул. Бориспільська, 40
Увага! 
Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами під час отримання обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення, необхідно відмовитися від одержання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі, якщо дана ситуація буде мати місце, обов'язково повідомте нам про подію за тел: 
0800 40 69 96

Способи оплатиГотівкою

Оплата готівкою при отриманні товару.


Безготівковими   
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.


Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківської картою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.