УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Використання деревного вугілля

Використання деревного вугілля 

Деревне вугілля — це важливий компонент при створенні ґрунтових сумішей. Частина цього вугілля може складати від 5 до 25% в суміші — все залежить від її виду.  

Властивостями цієї речовини вважаються:

  • вміст мікроелементів — у великій кількості з’єднання калію;
  • пориста структура — завдяки цьому вугілля має високу сорбційну можливість;
  • збереження форми та структури впродовж довгих років;
  • вплив септичної дії на грибкові інфекції. 

Розмір частини вугілля в ґрунтовій суміші підбирають таким чином, як і основні компоненти, які визначають її властивості. Є кілька прикладів:

  • для посадки насіння кактусу, потрібно: 1 частина деревного вугілля, 2 частини листового перегною та частина піску;
  • для висадки дорослих кактусів необхідно:по 1 частині перегною з листя, дернової землі, піску, 10% деревного вугілля та стільки ж цегляної щіпки;
  • для орхідей за основу ґрунту використовують кору.

Деревне вугілля у вигляді порошку може використовуватись також як септик. Особливо його беруть для живцювання рослин або при їх пошкодженні. В тих місцях, де рослина зламана, потрібно присипати здорові тканини вугіллям, щоб запобігти гнійних процесів.

Приготування деревного вугілля в домашніх умовах

Для приготування деревного вугілля треба листяні дерева. Хвойні в цьому випадку не слід використовувати. Є декілька способів в створенні деревного вугілля:

  1. Потрібно очистити деревину від кори та порізати на невеликі частини. Після чого необхідно розпалити з них багаття. Коли полум’я майже не буде, а вуглинки будуть яскраво-червоного кольору, треба їх покласти в металеву посудину, щільно закривши кришкою. Таким чином одержується гарне деревне вугілля.
  2. Ті вуглинки, які ще тліють, треба загребти в окремо та накрити металевим посудом. Так потрібно зробити до тих пір, поки поверхня посудини не стане холодною.

 

Подрібнювати вугілля слід в ступці. Калібрування можна здійснювати з використанням сита з необхідним розміром отворів.
Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/razryhliteli-pochvy/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]