УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Як і коли поливати рослини після посадки?

Як і коли поливати рослини після посадки?

При посадці рослин з оголеним корінням треба бути обережним, адже воно може мати пошкодження. Їх розмір залежить від матеріалу посадки і якості роботи, яку з ним проводили. Під час посадки таке коріння можна засипати ґрунтовою сумішшю без попередніх обробок. Але їх можна обробити за допомогою підсушування на повітрі або присипки фунгіцидом. Ці рослини можна поливати відразу після пересадки.

Більшість сукулентних рослин рекомендують поливати через декілька днів. Полив також може бути з затримкою, якщо коренева система має пошкодження та рани, а коріння має потовщення, клубні та цибулини. Наприклад, це можуть бути кактуси, аденіум, амариліс, глоксинія та пахіподам. 

Якщо висадка відбувається в рекомендований проміжок часу і при цьому використовують стерилізований ґрунт, зберігаються важливі умови, тоді полив можна провести відразу. 

Ті рослини, які пересаджуються з тим же ґрунтом, який був в минулому горщику, поливають відразу після заповнення місткості ґрунтовою сумішшю.

Для чого проводиться полив?

Полив при пересадці має на меті такі цілі:

  • вода дозволяє ґрунтові заповнити всі пустоти та ущільнити їх;
  • навколо коріння повинно виникнути вологе середовище, яке дозволяє утворення кореневих волосків.

 

 

Ґрунтові суміші при першому поливі можуть значно осісти. Щоб це відбулося, важливо стебло рослини зафіксувати однією рукою, а іншою полити ґрунт. Як результат, суміш навколо рослини осяде, а вона залишиться як і була. Після того, як залишки вологи стечуть через дренажні отвори, варто досипати ґрунт і провести полив ще раз. На цьому етапі робота закінчена. 

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/instrumenty-dlya-cvetovodstva/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]