УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Як правильно пересадити орхідею? Детальна інструкція


 

Підбір правильного вазона – запорука здорового квітки. Горщик для орхідей не так ємність, скільки опора. Він повинен бути:

1. прозорим, щоб коріння отримуючи світло брали участь у фотосинтезі, кіт важливий для розвитку рослини

2. пластиковим. Орхідея вологолюбна рослина, а з глиняних вазонів волога легко випаровується. До того ж пластик міцний і легкий

3. оснащений дренажною системою, яка забезпечить провітрювання субстрату, збагачення коренів О2 і їх рівномірний просихання по всій довжині

4. подвійним, що, по-перше, гарантує, що між дном і поверхнею завжди буде повітряний прошарок. А по-друге, при системі подвійного вазона найбільш ефективний полив зануренням стає в рази простіше і охайніше.

Вазон з автополивом Arte-dea від Santino відповідає всім цим вимогам. Завдяки капілярним силам, вода з резервуару вільно піднімається через дренажні отвори до коріння рослини.

У яких випадках варто пересаджувати орхідею?

1. З часом субстрат виснажується, ущільнюється і не справляється з контролем кореневої системи. Раз на 2-3 роки він потребує заміни.

2. виразний запах гнилі, вогкості і цвілі

3. Потемніння коренів. Набувають сірий і коричневий колір Зів’ялий вид орхідеї

4. Вазон став малий для рослини. Найсприятливіший період для пересадки – після закінчення періоду цвітіння, коли орхідея починає випускати нові листочки і корінці.

Пересадка: Рекомендується пересаджувати орхідею між поливами, коли коріння добре підсохли.

1. Вам потрібно буде вийняти квітку з горщика. Якщо не вдається, краще акуратно розрізати горщик, щоб не пошкодити коріння.

2. Очистіть залишки субстрату з коренів

3. Ретельно огляньте рослина і видаліть всі пошкоджені і загиблі корінці. Відцвілий цветонос і мляві жовте листя, якщо такі є, також варто акуратно обрізати

4. Лінії зрізів присипте товченим активованим вугіллям

5. Залиште орхідею на повітрі на 1-2 години

6. На дно вазона викладіть субстрат. Якщо у вас покупної субстрат, виберіть з нього тільки найбільші фракції. І в ньому розмістіть підготовлений квітка.

Близько рослини можна розмістити підтримку для орхідеї. Важливо щоб субстрат розподілявся рівномірно між країнами Зверху досипаємо субстрат. Точка росту орхідеї повинна залишатися на увазі. Вона не повинна бути заглиблена, втоплена в субстраті. Занадто утрамбовувати субстрат не треба, але рослина і не повинно бовтатися в вазоні. Тому важливо після посадки міцно закріпити рослина.

Догляд після пересадки. Відразу після, поставте квітку в затінене місце з t 22-25 C Поливати тільки через 5 днів м’якою водою 35-40 С Уникати попадання сонячних променів. Підгодовувати тільки через 3-4 тижні після пересадки.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]