УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Як вибрати ґрунт для кімнатних рослин

Як вибрати ґрунт для кімнатних рослин

Ті люди, котрі полюбляють вирощувати рослини вдома, часто стикаються з необхідністю посадити чи пересадити квіти. Але не завжди є можливість самостійно скласти ґрунтову суміш згідно з потребами, тому купується вже готова. Перед тим, як обрати землю, варто знати, які саме корисні речовини потрібні для тієї чи іншої рослини.

Обов’язковим показником є кислотність (pH). В Інтернеті є багато інформації стосовно цього показника для різних рослин. До того ж вказується інші обмеження чи особливості по складу ґрунту. Наприклад, не радять висаджувати рослину у землю, де є торф.

Кількість ґрунту – це також важливий показник. Найкращий варіант – купити суміш того об’єму, що й контейнер для посадки рослини.

Знаходячись в садовому центрі, можна розгубитись через кількість асортименту. Краще діяти за визначеною схемою:

  1. Подивитись весь асортимент землі на полицях магазину.
  2. Знайти суміш, котра збігається з назвою рослини. Якщо потрібно пересадити пальму, то шукаємо ґрунт для пальм, для кактуса – земля для сукулентів.
  3. Обов’язково прочитати склад, перевірити рівень pH, особливості та об’єм.
  4. Якщо суміш повністю відповідає вимогам, її можна купувати.​​

Часто виробники випускають суміші ґрунту, котрі підходять для широкого спектра рослин. Це кактуси, пальми, представники геснерієвих та бромелієвих родин. Такі готові суміші повинні підходити для вирощування всіх перерахованих рослин.

Широкою популярністю серед любителів рослин користуються «Універсальні суміші». Якщо вірити виробнику, то вони підходять для посадки та вирощування всіх типів рослин. Так це чи ні, можна дізнатися після вивчення ярлику.

Не бажано купувати ґрунти, де не вказана кислотність та склад. Такий продукт навряд чи принесе позитивний результат.

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/universalnye-grunty-dlya-cvetov/