УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Як виростити гіацинт у приміщенні


 

Квітка гіацинт - це багаторічна рослина, яка створює з себе яскраві та інтенсивно ароматні квіти, що цвітуть на відкритому повітрі, або також вирощуються у приміщенні.
Цей вид рослин включає в себе невеликий рід, що має кілька видів рослинних цибулин.
Вид гіацинтів також широко відомий як голландський гіацинт або садовий гіацинт.

Чистий вид рослини має пронизливо яскраво-фіолетові квіти, що з'являються з невеликого вигнутого пучка ременевидного листя, але є також сорти, які дають рожеві, червоні, сині, жовті, коралові або білі квіти.

Коли рослина знаходиться на відкритому повітрі, то її цвітіння - рання весна, а коли знаходиться в приміщенні, то його їх змушують рости в сезон, особливо потрібно охолоджувати цибулини перед початком посадки. Гіацинти містять деякі властивості, що вважаються токсичністю. Токсини найбільш поширені в цибулинах, але лише в листі й квітах їх є невелика кількість.

Важливо. Вживання цибулин гіацинту потенційно смертельно. Деякі люди схильні до алергії можуть відчувати подразнення шкіри. Собаки та кішки якщо ковтають листя та квіти можуть відчувати різні симптоми та розлад шлунка.


Страшно подумати, проте, трапляються випадки, коли собаки вмирають після поїдання кількох цибулин гіацинтів, але смертельні випадки серед свійських тварин трапляються рідко.


Гіацинт вирощується у приміщенні?

Гіацинт багаторічна рослина й особливо не вирощується як кімнатна рослина, зате їх легко вирощувати у приміщенні. Все залежить від того, як ви ставитеся до його інтенсивного аромату. Після цвітіння рослини листя непоказне, і більшість садівників ставляться до гіацинтів як до сезонних однорічників. Багато хто з садівників купують нові цибулини щороку, спочатку охолоджують їх і висаджують у горщики в строки, при цьому цвітіння відбувається взимку або напровесні, а потім їх викидають, як квіти відцвітуть.

Процес вирощування цибулин гіацинтів у приміщенні

Якщо ви бажаєте, щоб рослини зацвіли правильно і в бажаний час, їх цибулини потрібно охолодити в темному місці не менше 13 тижнів.
Охолодити можна до або після того, як посадіть їх у горщики.

Точний час охолодження та посадки гіацинтів визначити непросто, якщо ви хочете, щоб рослина зацвіла у певний час.
Наприклад, цвітіння буде у березні, якщо охолодити цибулини на початку листопада.

Освітлення

Після охолодження і посадки цибулин помістити у горщику в прохолодне і темне місце, поки їхнє листя не досягне висоти близько 2 см. Після досягнутого зростання можна перенести до вікна, але там де потрапляє не пряме сонячне світло.
Коли ви побачите прояснення у відтінку, потрібно перемістити їх на повне сонячне світло на весь період цвітіння.

Уподобання вологості та температури

Гіацинти воліють прохолодні температури, оскільки можуть бути на відкритому повітрі ранньою весною.
Тривалий час цвітіння – зберігання їх у прохолодному місці.

Полив

Грунт повинен бути у вологому стані, у період проростання та укорінення цибулин. Скорочення поливу на початку цвітіння, особливо якщо є в планах пересаджувати цибулини на відкритому повітрі.

Добриво

Цибулини гіацинтів вже мають усередині зародок квітів для наступного року, і для цього немає сенсу їх удобрювати перед початком посадки. Але якщо невелика доза підживлення, то цибулинам допоможе сформувати зародок наступного року, коли цвітіння закінчиться.
Не можна перегодовувати гіацинти.

Догляд та обрізка

Якщо у вас ставлення до таких рослин як до однорічників, то ви можете викинути їх, коли квіти відцвітуть.
Якщо хочете посадити цибулину на відкритому повітрі, потрібно поставити горщики в прохолодне і темне місце і дати листю засихати та відмирати.
Коли ґрунт почне прогріватися, видаліть цибулини та посадіть на відкрите повітря.

Такі цибулини не зацвітуть на перший сезон і у відкритому повітрі, їм потрібно пройти наступний період зимового охолодження, і потім ви можете очікувати на цвітіння цибулин мінімум 3 або 2 роки.Контейнер та розмір

Для гіацинтів чудово підійде й овальний горщик для квітів, оскільки в ньому розмістяться навіть від 3 шт. цибулин. Рослина красиво виглядатиме в будь-якому горщику, а особливо коли цибулина посаджена не одна.

Дренаж та горщиковий ґрунт

Для рослин підійде стандартний ґрунт із гарною якістю. Переконайтеся, що в горщику були дренажні отвори, але не потрібно ставити горщик у піддон з галькою, щоб забезпечити дренаж. Запобігти гниття цибулин можна за умови, якщо в горщику будуть дренажні отвори.

Посадка та пересадка цибулин

Заповнити горщик приблизно наполовину ґрунтом і помістити кожну цибулину загостреною стороною вгору і корінням вниз. Грунт додавати поки кінчики цибулин не оголяться, і цибулини були повністю заглиблені, ретельно зробити полив.
Цвітіння з'явиться через 3 тижні, якщо листя почне рости.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]