УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Кора для рослин 

Кора для рослин 

Для рослин кімнатної культури кора може використовуватися як моно субстрат. Вона потрібна для фіксації коріння орхідей або інших квітів. Для пальми або рослин сімейства бромелієвих кора може додаватися до ґрунтових сумішей. 

Для цих цілей потрібно обирати кору яка не має деревини. Найчастіше використовується кора сосни завдяки доступності та зручності в обробці. Рідше можливо знайти кору пробкового дуба. Перед використанням такого матеріалу варто врахувати, що він є джерелом шкідників та може викликати захворювання рослин. 

Кору сосни готують в лісі, знімаючи її зі старих дерев. Також вона може бути зібрана після деревообробки. В залежності від потреб кору можуть: 

  • за допомогою різноманітних інструментів подрібнити до необхідного розміру; 
  • перетворити в певну форму для конфігурації (блок орхідей). 

Орхідеї, які мають маленьке коріння, краще посадити в кору розміром не більш ніж 3-5мм. А для фаленопсиса підійдуть шматки по 10-15 мм. Кора в якості моно субстрата повинна бути у вигляді шматків прямокутної або кулястої форми. Тонкі пластини або пил не використовуються для орхідей. 

Для додавання в ґрунт кора може бути розміром від 2 до 20 мм, в залежності від типу рослин. В такому випадку вона є незамінним компонентом для вирощування великогабаритних культур, які протягом довгих років зберігають свої механічні властивості та форму. 

Після подрібнення потрібно відкалібрувати кору за допомогою сита, яке має осередки різних розмірів. Наступним етапом є варка матеріалу в воді протягом 30 хвилин, іноді помішуючи. Це потрібно для того, щоб знищити всі шкідники та захворювання та видалити можливі з'єднання. Згодом потрібно промити кору холодною водою кілька разів і повторити цикл варки 1-2 рази. Після цього вона буде повністю готова для використання. 

Зберігати кору краще в паперових пакетах або ганчір'яних мішках в добре провітрюваних приміщеннях. 
Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/substraty-dlya-orhidej/
 

 

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]