УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Мох Сфагнум широко відомий серед садоводів та квітникарів

Мох Сфагнум широко відомий серед садоводів та квітникарів.

Це натуральна рослина з щільним полотном — паростки розташовуються дуже близько один до одного. Мох досягає в висоту майже 10 см. Найкращою порою для заготівлі Сфагнуму вважається весна і осінь. Є декілька видів цієї рослини:

  1. Зелений мох. Він росте переважно у вологих тінистих хвойних лісах. Щоб звести до мінімуму шкоду для природи краще проводити збір рослин там, де ведуться роботи з лісоповалу. 
  2. Білий мох. В натуральному середовищі обирає для проростання торф'яні болота. 

Важливо! Мох треба зрізати так, щоб не пошкодити кореневу систему, лише третю частину від усієї рослини. Для цього краще користуватися садовими ножицями. Після собору мох бажано піддати обробці: просушити, очистити від стороннього сміття і залити гарячою водою для знищення кладки комах. 

Сфагнум має ряд неперевершених характеристик:

  • має високі антисептичні властивості;
  • гарно поглинає вологу і утримує її всередині;
  • при додаванні в ґрунт робить його рихлим;
  • не має поживних властивостей для рослин, тому не є добривом;
  • є екологічно чистим завдяки своєму натуральному походженню.

Ця незамінна рослина має дуже широкий спектр застосування: як компонент для розбавлення ґрунту, як субстрат для ряду епіфітів, в якості декоративного верхнього шару, для укорінення живців рослин, для декорування тераріумів, а також для транспортування зрізаних квітів або цибулин з розвиненим кореневищем, клубнів.

Сухий мох перед використанням слід розмочити у воді. Вологопоглинаючі властивості Сфагнуму в 20 разів перевищують його власну вагу. Для регулювання рівня необхідної вологості можна віджати зайву рідину. Завдяки своїм бактеріологічним властивостям запобігає процесам гниття і розвитку хвороботворних бактерій.
Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/razryhliteli-pochvy/

 

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]