УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Основні особливості пересадки фаленопсиса 

Як пересадити фаленопсис

Одним з найбільш важливих моментів в догляді за будь-якою рослиною вважається його пересадка, і фаленопсис не є винятком з цього правила. Для того щоб ця квітка радувала вас якомога довше, потрібно дотримуватися правил її пересадки. Ну а якщо ви хочете придбати горщики для орхідей, звертайтеся до нас.

Тонкощі пересадки фаленопсиса

  1. Для початку потрібно правильно вибрати час для пересадки цієї квітки. Після покупки таку процедуру проводити категорично не рекомендується. Потрібно дати фаленопсису нормально відцвісти, а потім вже вибирати час для пересадки. Найбільш доцільно проводити пересадку навесні або восени. Щоб рослина було легше вийняти зі старого горщика, потрібно легко пом’яти руками його стінки або просто розрізати їх гострим ножем. Далі коріння орхідеї потрібно ретельно промити і очистити від старого субстрату. Для цього їх бажано помістити в ємність з теплою водою на 15-20 хвилин.

    2. На наступному етапі виконується очищення кореневої системи. Її потрібно ретельно оглянути і видалити все, що вам здається зайвим, а саме гнилі і сухі коріння. Якщо якусь їх частину пошкоджень потрібно обрізати, то не чіпаючи здорову область. Старе жовте листя на фаленопсисі, які починають засихати, також потрібно видалити. Їх розрізають уздовж і тягнуть в різні боки, знімаючи зі стебла.

3. Далі рослину необхідно просушити. Зазвичай цей процес займає кілька годин. Найкраще починати підготовку до пересадки фаленопсиса з вечора, щоб на ніч залишити його просохнуть і дати можливість затягнутися ранам на обрізаних місцях.
Заключним етапом пересадки є переміщення квітки в новий горщик і заповнення вільного простору субстратом. Довгі коріння не потрібно запихати всередину горщика, їх можна залишити звисати зовні. Вони будуть допомагати рослині поглинати вологу. Субстрат потрібно акуратно розподілити по внутрішньому простору горщика за допомогою палички, не роблячи його дуже щільним. Ну а якщо ви хочете придбати кашпо для орхідей, це можна зробити в нашій компанії.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]