УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Пересадка кімнатних рослин

Пересадка кімнатних рослин

Власники кімнатних рослин розуміють, як важливо своєчасно виконувати процедуру пересадки своїх улюбленців. Такі заходи необхідні для нормального росту і розвитку рослини та її здорового стану. 

Коли рослина потребує пересадки?

Необхідність пересадки кімнатної рослини можна визначити за наступними ознаками:

  • коріння на поверхні ґрунту або проростання коренів в нижній отвір горщика;
  • повна зупинка росту або його значне уповільнення;
  • зміщення рослини вазону;
  • затримка води.

Зверніть увагу щойно куплена рослина повинна побути в «рідному» горщику декілька тижнів, щоб адаптуватися до нового середовища існування. Після цього рослину можна пересадити у відповідний її зросту вазон. 

Молоді та швидкорослі кімнатні рослини потрібно пересаджувати один раз на рік. Дорослу рослину пересаджують через 2-3 роки. За 10-20 днів до пересадки рекомендується внести мінеральне добриво з розрахунком 1 грам добрива на 1 літр води. Також можна виконати позакореневе підживлення.  

Коли краще пересаджувати кімнатні рослини?

Найкращий час для пересадки кімнатних рослин — весна, а саме березень-квітень. В цей період рослини поступово виходять зі стану спокою, формують молоді листочки. Але, пересадка можлива в будь-яку пору року. Головне орієнтуватись на необхідність пересадки конкретної рослини, а також обов'язково зберегти земляну грудку і кореневу систему. Зверніть увагу, новий горщик повинен бути на декілька сантиметрів більшим в діаметрі за попередній. 

Не рекомендується займатися пересадкою рослини в період викиду суцвіть. Такі дії можуть призвести до опадання бутонів і вже розкритих квіток. Також не варто виконувати дані заходи коли рослина знаходиться в стані хвороби або стресу. В такому разі рослині буде замало сил на відновлення, і після пересадки вона може перейти в більш гнітючий стан або зовсім загинути. Рослини в стані спокою також не слід пересаджувати, адже в них не відбувається активний ріст кореневої системи. 

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/universalnye-grunty-dlya-cvetov/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]