УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Перевалка рослин

Перевалка рослин

Перевалка рослин — найбільш щадний спосіб пересадки. Такий варіант пересадки найменш травматичний для самої рослини, тому для адаптації потрібно мінімум часу. Крім того, перевалку можна проводити незалежно від сезону. Варто сказати, що даний спосіб підходить не для кожної рослини. 

Що потрібно для перевалки?

Такий варіант пересадки можливий лише тоді, коли земляна грудка разом з корінням вільно виходить із вазона. Попередньо зволожувати землю не потрібно. Зверніть увагу, при витягуванні рослини вона повинно вільно покидати горщик ні в якому разі не травмуючи коріння. Перевалка — ідеальний спосіб пересадки для рослин, які мають здорову і добре розвинену кореневу систему. Щоб виконати пересадку потрібен горщик відповідних розмірів, ґрунтовий субстрат, дренаж. 

Як виконати перевалку?

Процедура дуже проста та швидка. Весь процес включає виконання невеликої кількості етапів:

  1. В підготовлений вазон необхідно засипати ґрунтовий субстрат. Його кількість розраховується таким чином, щоб після посадки рослини земляна грудка була на 2-3 сантиметри нижче країв горщика. Щоб ґрунтова суміш дала усадку необхідно прилити водою.
  2. В центр вазона рівно поставте рослину. Рівномірно засипте пустоти землею. Слідкуйте, щоб ґрунт був добре ущільнений. 
  3. Полийте рослину, та в разі необхідності підсипте ще субстрат. 

Даний спосіб пересадки характеризується значними перевагами:

  • повне збереження кореневої системи;
  • збільшення простору для активного розвитку коренів;
  • можливість виконання пересадки в стані спокою або цвітіння.

Перевалка — універсальний варіант пересадки, адже підходить як для кімнатних рослин, так і для садових культур. Пересадка можлива як для молодих, так і для дорослих рослин. 

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/substraty-dlya-orhidej/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]