УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Перліт — це мінерал вулканічного походження зовні дуже схожий на пісок.

Перліт — це мінерал вулканічного походження зовні дуже схожий на пісок.

Його щільність складає 1100 кг/м³. Під дією високих температур роздувається, як попкорн, утворюючи так званий «спучений» перліт, який використовують в рослинництві та садівництві. Цей процес відбувається через те, що зв'язана вода, яка міститься в піску при нагріванні до 850 — 900 C° роздуває зовнішню поверхню мінералу. Піщинки можуть збільшитися в об'ємі в 4 — 20 разів від початкового розміру. Вони набувають пористої структури та стають набагато легшими. Гранули спученого перліту мають розмір 1 — 10 мм та щільність 30 — 150 кг/м³.

Агроперліт збільшує аерацію, адже рослина отримує 98% кисню саме через кореневу систему. Також він являється хорошим вологоутримувачем з поступовою віддачею. За рахунок спученого перліту можна знизити кислотність ґрунту — він має нейтральний pH 6,5 — 7,5. Завдяки відсутності органіки в складі він запобігає процесу гниття і розвитку хвороботворних мікроорганізмів. Збільшує дренажні властивості ґрунту. В сумішах може міститися від 5 до 40 % перліту.

Характеристики спученого перліту:

  • відносно невисока вартість;
  • достатньо висока вологопроникність;
  • надовго зберігає початковий розмір та форму;
  • завдяки низькому рівню pH сумісний з різними видами добрива;
  • має бактеріологічні властивості завдяки відсутності органічних сполук;
  • хімічно інертний — не вступає в реакцію з солями, які містяться в добриві.

Завдяки таким високим показникам цей мінерал високо цінується серед садівників і квітникарів. Найчастіше агроперліт використовується для виготовлення торф'яних сумішей. Крім цього, в якості субстрату для коріння в гідропоніці, для кращого укорінення живців та для пророщування насіння. Ще однією перевагою спученого перліту є світле забарвлення, адже це запобігає перегріву ґрунту. 
Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/razryhliteli-pochvy/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]