УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Посадка бульб та цибулин

Посадка бульб та цибулин

З приходом весни багато поціновувачів квітів замислюються над питанням, які рослини висадити на своїй клумбі або у горщику, щоб вони радували око на протязі усього теплого періоду. Декоративні яскраві, гарні та невибагливі рослини, які висаджуються з цибулин та бульб достатньо актуальні серед квітникарів. Однак вирощуючи їх, слід  звертати особливу увагу на дотримання певних правил по зберіганню цибулин і бульб, та їх правильного висаджування у відкритий грунт або горщики.
 

Висадка рослин

Цибулинні, бульбові види рослин мають певну особливість - потовщену підземну частину, яка має різну форму – круглу, видовжену або сплющену. Цибулинні та бульбові квіти висаджують ранньою весною, коли земля ще волога. Велику кількість видів рослин можливо висаджувати не лише у відкритий грунт, але й вирощуються у приміщеннях задля отримання зимового цвітіння. Правильна висадка потребує знань певних правил:

  • Підготовка цибулин. Якщо вони зимували не в землі, а в папері, їх необхідно уважно подивитись на наявність пошкоджень та пересушенності. При наявності пятен гнилі, їх слід зачистити ножем, обробити місця зеленкою або товченим вугіллям та дати підсохнути на протязі доби. Також необхідно помістити на декілька днів в однопроцентний розчин марганцю або фунгіциду, що забезпечує рослинам імунітет проти різних грибкових інфекцій.
  • Посадка для пророщування. Для цього необхідно підготувати спеціальну суміш з однієї частини садового компосту, однієї частини грунту та невеликої жмені кісткового борошна. Горщик має бути з дренажними отворами, який наповнюється грунтовою сумішшю на рівень, який в два рази вищий ніж довжина цибулини, яка потім обережно розміщується на субстраті і присипається зверху грунтом. При цьому важливо залишити місце для підсипання землі після того, як піднімуться ростки у 2-3 см.
  • Посадка на постійне місце. Пересаджуючи такі рослини варто памятати, що вони гарну ростуть у дренованому грунті і дуже хворіють, коли відбувається застій води. Тому при висаджуванні у грунт обовязково потрібно додавати пісок або перегній. Якщо земля занадто щільна, її варто розпушити за тиждень до посадки та додати невелику кількість піску і води. Важливо при висаджуванні не залишати повітря між цибулиною і землею на дні ямки. А по завершенню процесу полити рослину невеликою кількістю води.

Дані види квітів не потребують спеціальних умов по догляду, але відсутність базових знань по вирощуванню можуть призвести до хвороб, відсутності цвіту та загибелі рослини.

 

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]