• Кошик порожній!

Співробітництво

Співпраця з виробником товарів для садівництва та домашнього декору ТМ Elsa

 

Ми оптовий постачальник, а також виробник товарів для садівництва та домашнього декору ТМ Elsa пропонуємо співпрацю роздрібним магазинам, великим мережам та інтернет магазинам за системою дропшипінг (пряме відправлення товару клієнту). ТМ Elsa має великий асортимент товарів для садівництва, квітництва та домашнього декору, в тому числі товарів для дому.

Ми співпрацюємо з великими DIY мережами та з великою кількістю оптово-роздрібних клієнтів. Пропонуємо вам якісний товар, щоб ви розвивали свій бізнес вже зараз. Наша компанія працює з такими видами сегменту ринку:

 • мережеві магазини
 • оптові компанії
 • роздрібні магазини
 • інтернет магазини (дропшипінг)

Продукція ТМ Elsa розширює свій асортимент та доповнює свої колекції постійними новинками. На сайті elsa.com.ua ви зможете побачити роздрібні ціни, щоб уточнити оптові ціни або дізнатися деталі про співпрацю, заповніть форму зворотного зв'язку (дивіться внизу сторінки), напишіть нам на пошту info@elsa.com.ua або зателефонуйте:

Дропшипінг: (0 800) 40-69-96 (безкоштовно)

Оптовий відділ: +38 (050)-414-44-74

Будемо раді кожній співпраці з Вами та отримувати взаємну вигоду!

 

 

Дропшипінг з ТМ Elsa

 

 

Співпраця з постачальником товару для садівництва, квітництва, домашнього декору та товарів для дому – це сучасний спосіб продажу товарами повсякденного використання.

Конкретніше про дропшипінг:

Від постачальника пряме постачання товарів покупцю, у своїй продавець працює лише у режимі онлайн і прив'язаний до місця роботи (без оренди складу товару).

Переваги співробітництва з дропшипінгу з інтернет-магазином:

Від вас - пошук покупців продукції та обробка замовлення. Далі ми завершуємо вашу угоду (виробництво, зберігання, упаковка, відправка).

Дропшиппінг від постачальника Elsa є великим каталогом, де ви зможете побачити фото та ціни товарів для садівництва, квітництва, декору та приладдя для дому.
У каталозі представлені характеристики товару та розміри, завдяки чому вам легко буде зробити замовлення.
Тим часом ви на свій інтернет - магазин додаєте категорій товару, що сподобалися.
Щоб працювати з нами по дропшипінгу вам не принципово купувати певну кількість оптом, ми пропонуємо цікаві та вигідні для співпраці пропозиції дропшипінгу і ви зможете купити навіть 1 товар, але тільки за прийнятною ціною.
Ви надсилаєте нам сформоване замовлення і ми його упаковуємо, і відправляємо вашому покупцю.
У результаті клієнт отримує відправлений у строки і цілісний товар, а продавець розвиває свій бізнес без ризиків та вкладень, і отримує відгуки на свою адресу, а ми, як постачальник, отримуємо Вас клієнта, і вигідно розширюємо свій бізнес.

 

 

 

Товари для садівництва, домашнього декору та товари для дому оптом - види співпраці від ТМ Elsa


 

В асортименті нашої компанії ви можете побачити товари власного виробництва, зокрема великі види продукції для щоденного використання. Ви отримаєте ТМ Elsa – надійного для вас прямого постачальника, тільки якісного товару для свого бізнесу, своєчасне постачання, поповнення новинок. Виробник ТМ Elsa є надійним постачальником в Україні, який веде співпрацю з багатьма власниками торгових майданчиків. Ми є офіційним представником міжнародних мереж ТМ Santino та ТМ Form Plastic. Доставляється продукція транспортними компаніями у найкоротші терміни. Ми пропонуємо великий асортимент якісних товарів для наповнення сторінки:

 • горщики для кімнатних рослин;
 • різновиди продукції для садівництва, городництва, квітництва;
 • аксесуари для рослин;
 • інструменти;
 • садовий декор;
 • декор із натурального дерева;
 • приладдя для дому.

 

 

 

 

 

Приват лейбл - співпраця з виробником Elsa


 

Приватна марка в Україні — це марка, яка належить Вашій компанії і виробляється на потужностях сторонньої організації. Компанія виготовляє товари з тематикою садівництва для життєдіяльності рослин. Маємо багаторічний досвід співпраці з відомими національними та міжнародними мережами.

Переваги у створенні вашої (власної) ТМ:

Планування графіка та плану своїх продажів, обсяг та прибуток;
Самі будуєте цінову політику свого магазину;
Захищені від неякісної продукції;
Економія часу, сил, фінансів. Все що від вас потрібно – продати товар, навіть не маючи свого виробництва та сертифікатів;
У постійній основі гарантований продукт у високій якості;
Навіть якщо у вас немає свого виробництва, ви можете продавати на своїх торгових майданчиках, але вже під своєю торговою маркою.

 

 

 

 

 

 

Чому варто розпочати співпрацю оптовикам з виробником Elsa

 

Переваги співробітництва з дропшипінгу з нашою компанією:

 • Значення "Співпраця з виробником" - це розпочати свій бізнес зараз, без тривалих налагоджень власного виробництва.
 • Наша компанія пропонує вам вигідну пропозицію співпраці з продажу товарів для садівництва по опту та роздробу. ТМ Elsa має досвід більше десяти років продажів на ринку, і для нас великий обсяг замовлення – легкий. Тому ваш клієнт отримає якісний товар у найкоротші терміни. Великий вибір продукції. У представленому для вас каталозі є різновиди товарів для квітів, а також декор для дому на будь-який смак. Також ви знайдете товари високої якості, які мають велику перевагу, та цінова політика орієнтовно у середньому рівні. Завдяки таким широким властивостям ви охопите свою велику аудиторію покупців.
 • Наше виробництво виготовляє якісні продукти, які відповідають усім стандартам. Завдяки високій якості продукції, що виготовляється нами, зробило компанію Elsa відомою серед багатьох великих торгових мереж з усієї України. Наша компанія повністю відповідальна за випущену продукцію, граючи велику роль у закупівлі сировини та у відвантаженні кожних партій.
 • Ми завжди з вами на зв'язку, підтримуючи своїх партнерів. Відповімо на всі питання, за цінами, партіями продукції та про властивості кожного товару – наші менеджери із задоволенням вам допоможуть.

Для того, щоб дізнатися про співпрацю, а також домовитися про оптове постачання, ви можете завжди звернутися до нас. Якщо ви зацікавлені у конкретних напрямках - ми вас з радістю проконсультуємо, для цього заповнюйте форму зворотного зв'язку або пишіть на адресу info@elsa.com.ua. Також зв'язок за телефоном:

Дропшипінг (0 800) 40-69-96 (безкоштовно);

Оптовий відділ +38 (050)-414-44-74.

Форма зворотного зв'язку