УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Торф — це екологічний матеріал природного походження

Торф — це екологічний матеріал природного походження.

Він являється продуктом розкладання рослин при низькій кількості кисню і високій вологості. Найчастіше торф утворюється в болотистих місцевостях — там найсприятливіші для цього умови.

Розрізняють декілька різновидів:

  • низинний торф розміщується нижче рівня ґрунтових вод. Виникає внаслідок перемішування мінеральних речовин із перегниваючими рослинами;
  • верховий торф утворюється в результаті наслоювання шарів рослин та під впливом рідини у вигляді опадів;
  • перехідний торф являється речовиною, що розміщується між низинним і верховим. В його утворенні приймають участь як ґрунтові води, так і опади.

Властивості торф'яників напряму залежить від складу активної рідини та видів рослин, з яких вони складаються. У ґрунтових водах достатньо високий ступінь мінералізації, в той час як вода з опадів майже не містить в своєму складі мінеральних речовин. Тож низинні торф'яники найбільше насичені мінералами, перехідні в меншій мірі, а верхові — мають найнижчий показник. Через зміну погодних умов та відходження води з-під землі в одному місці можна зустріти наслоювання різних видів торфів. 

Низинний і перехідний торф'яник застосовують більшим чином для збагачення ґрунту при пророщуванні насіння та розсади. Він швидко розкладається, тому не практичний для більш довготривалих процесів садівництва. Верховий торф більше підходить для таких цілей. Він повільно розкладається і зберігає початкову структуру на довший період. 

Завдяки багатому на амінокислоти складу високо цінується і рослинництві та садівництві. Земля при додаванні торфу стає значно більше вологомістким та краще проводить кисень. З його допомогою можна регулювати кислотність ґрунту. Свіжий торф не містить шкідливих мікроорганізмів та має бактерицидну дію.

Широкий асортимент продукції в даній категорії доступний за посиланням: https://elsa.com.ua/uk/substraty-dlya-orhidej/

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]