УВАГА!!!. Тимчасово обробка та відправка заявок здійснюється по понеділках, середах та п'ятницях. Надсилання замовлень проходить через операторів Нова Пошта та УкрПошта. Форма розрахунку та оплата залишилися без змін. Все буде Україна!

  • Кошик порожній!

Домашні рослини догляд та всі варіанти очищення їх від пилу

Чому потрібно доглядати за листям кімнатних рослин?

Методи їх очищення.

 

Кожен із нас зустрічає пил вдома, який потрапляє на домашні рослини, а особливо, це відбувається тоді, коли потрапляє пил від вентиляторів, чи від відкритого вікна, а ще коли ми їдемо на декілька днів та залишаємо дім на одинці. В той час пилява накриває все, навіть листя кімнатних рослин, але не потрібно забувати, те, що догляд за рослинами під час прибирання вважається необхідним та обов’язковим.

Насправді, шар пиляви блокує сонячне світло і знижує здатність рослини до фотосинтезу. Фотосинтез – це те, як рослина харчується. Чиста рослина, яка фотосинтезує на оптимальному рівні буде більш здоровою рослиною, а здорові рослини не хворіють і не заражаються шкідниками, таким чином існують такі правила догляду за кімнатними рослинами:

Частота

 

Скільки пиляви знаходиться у вашому повітрі, то і стільки пиляви буде на листі рослин. Багато чого залежить від місця знаходження, якщо грунтова дорога, чи постійний вітер, то пилява буде потрапляти все-рівно.

Кращий спосіб дізнатися, чи потребує рослина очистки – це потерти пальцями листя. Якщо ви відчуваєте, або бачите, що пилу більше на пальці, ніж ви можете здути з листя, то вже час прибирання.

Очистити листя

 

Прання за допомогою розпилювальної насадки

 

Найпростіший спосіб чищення великих та середніх рослин – це помістити їх в кухонну раковину, чи в душ і змити з розпилювача.

Потрібно взяти на увагу, щоб був низький тиск води та щоб вода була трішки теплою, ні в якому разу не холодною, тому що гаряча та холодна вода шкідлива для рослин. Не забувати тримати листя, чи стебла під час обприскування, щоб підтримати рослину. 

Пульверизатор з розпиленням

 

Краще вибрати пульверизатор з розпилювачем, який силою обприскування не зашкодить рослині.

Великий вибір пульверизаторів на сайті.

Поринути в воду

 

Невеликі рослини можливо почистити, утримуючи стовбур на рівні з грунтом та перекидаючи його у відро з водою і змахуючи листям. Та якщо Ви пепередньо полили грунт, то це може усунути висипання його при перевертанні горщика, чи обернути стовбур рослини поліетиленовою плівкою, щоб утримувати грунт під час очищення. Не забувайте робити обприскування тільки теплою водою та дайте рослині висохнути, перш ніж повертати її назад.

 

Ваші рослини дуже брудні, то можливо їх обприскувати рідиною мильної води.

Використовуйте приблизно ¼ столової ложки засобу для миття посуду на літр води. Потім слід промити від мила теплою водою.

Протерти

Якщо рослина великих розмірів та її важко підняти, то можна протерти листя вологою тканиною, також такий метод підходить для рослин з невеликою кількістю листя. Зручно повторювати таку процедуру під час прибирання в домі, таким чином Ви можете зменшити скупчення пиляви.


 

М’яка щітка для прибирання

В деяких рослин може бути липке та пушисте листя, та це не піддається легкому очищенню. Для таких рослин не є допомогою обприскування та обтирання вологою тканиною. Якщо рослина з пушистим листям, то використовуйте м‘яку антистатичну щітку для прибирання, щоб обережно видалити пиляву з листя.


 

Привести у порядок свої кімнатні рослини

 

Не тільки листя потребують догляду, також є і інші критерії, за якими потрібно слідкувати, щоб поліпшити зовнішній вигляд.

 

Обрізати те, що померло

 

Потрібно позбавитись від коричневого та жовтого листя. Якщо листя легко відвалюється, то видаліть його вручну, або краще використовувати ножиці.

Ні в якому разі не відривайте стійке листя у рослини, та тільки обрізайте потемнілі кінчили на листі, які сухі.

  

Очистіть горщик

 

Після всіх цих зусиль з очищенням рослин, чому б не переконатися, що горщики теж у формі? Якщо сіль або мінерали утворили білий шар на зовнішній стороні або на краю квіткового горщика, видаліть рослину і ретельно очистіть горщик. Видаліть всі залишки солі жорсткою щіткою і добре промийте горщик, перш ніж пересаджувати рослину.

 Періодичне прибирання та в той же час утримання кімнатних рослин у чистоті, це на перший погляд утомливо, але якщо звикнути, то не так вже й багато зусиль, допомогти кімнатним рослинам краще виглядати і рости.

 

 


 

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]